Optic Converter 16 poorten

Optic Converter 16 poorten

De STE-51P is een 10 / 100mbps rackgemonteerde mediaconvertor die 16 slots biedt voor het plaatsen van mediaconvertorkaarten. De transmissieafstand varieert van Multimode-vezel 500m tot Single-mode-vezel 120Km.

Chat Now
Productdetails

STE-51P onbeheerde media-converter voor rekmontage Beschrijving:

STE-51P is een mediamodelconvertor die in een rek kan worden gemonteerd en die 16 snelle Ethernet-mediaconvertersleuven in een 2,5U rekmontage biedt. Het beschikt over een plug-and-play 10 / 100BASE-TX-naar-FX mediaconvertorkaart en redundante voeding. Het breidt het netwerk uit van MM-vezel 500M tot SM-vezel 120Km.


Kenmerken:

> Ondersteuning tot 16 (10/100 Base-Tx tot 100 Base-Fx) slots

> Voldoet volledig aan IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x standaard

> Breidt het netwerk uit van MM-vezel 500M tot SM-vezel 120Km.

> Auto-negotiation van 10 / 100Mbps-snelheid en Auto-MDI / MDIX voor Tx-poort

> Zorg voor schakelconfiguratie van half / volledig duplex-overdrachtsmodus voor Fx-poort

> Dubbele interne voeding, 2,5U rekmontage

> Statusindicatielampje


specificaties:


Standaard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x-normen

RJ-45-poort

Auto-MDI / MDIX

Vezelhaven

Vezeltype

SC / ST / FC

Golflengte

780/850/1310 / 1550nm

Stuur-power

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Netwerk kabel

> 10BASE-T:

Categorie 3,4 of 5 UTP / STP (Max: 100 m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100 m)

> 100BASE-TX:

2 paren van categorie 5 UTP (Max: 100 m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100 m)

> 100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm en 10μm op single-mode glasvezel

en 50,62,5 en 100 μm op multi-mode vezel

Afmetingen (BxDxH)

2,5 U rekmontage

Ingangsspanning

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V en DC-48V zijn optioneel (intern vermogen)

Operationele temperatuur

-20 ℃ tot 70 ℃

Bewaar temperatuur

-40 ℃ tot 75 ℃

Vochtigheid

5% ~ 95% geen coagulatie



Hot Tags: optische converter 16 poorten, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek