Optic Converter Gigabit

Optic Converter Gigabit

STE-8401M Data Sheet STE-8401M 10 / 100mbps Media Converter Beschrijving: De STE-8401M is een 10/100 / 1000mbps ethernet-mediaconvertor die 1 Port 100 / 1000Base-FX en 1 Port 10/100 / 1000Mbps Ethernet aanbiedt. Het is een mediaconvertor die 100 / 1000mbps-vezel omzet in 10/100 / 1000mbps ethernet. Het...

Praat nu
Productdetails

STE-8401M Gegevensblad



15.png



STE-8401M 10 / 100mbps Media Converter Beschrijving:

De STE-8401M is een ethernetmediaconverter van 10/100 / 1000mbps en biedt 1 poort 100 / 1000Base-FX en 1 poort 10/100/1000 Mbps Ethernet. Het is een mediaconvertor die 100 / 1000mbps-vezel omzet in 10/100 / 1000mbps ethernet.

Het ondersteunt Dual Fiber of Single Fibre, Multimode of Single Mode. De transmissieafstand kan variëren van Multimode vezel 500M tot Single Mode 120Km.

De STE-8401M ondersteunt ST- of SC- of FC-connectoren. Op verzoek van de klant kan de STE-8401M worden ontworpen met een kleine DIP-schakelaar, die de mediaconvertor forceert om te werken op pure 10mbps Ethernet, 100mbps Ethernet of 1000mbps Ethernet.

Met een compact ontwerp is het gewicht van de STE-8401M-mediaconvertor erg licht, wat de verzendkosten aanzienlijk helpt te verminderen. Het is een hoogwaardige, kosteneffectieve fiberterminal.


Kenmerken:

> Zorg voor één gigabit-glasvezel-poort en één gigabit ethernet-poort

> Voldoet volledig aan IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX, IEEE802.3z 1000Base-FX-standaard

> Automatische detectie van half / volledig duplex-overdrachtsmodus voor Tx-poort

> Auto-onderhandeling van 10/100 / 1000Mbpa-snelheid en Auto-MDI / MDIX voor Tx-poort

> Zorg voor schakelconfiguratie van half / volledig duplex-overdrachtsmodus voor Fx-poort

> Vergroot de netwerktransmissieafstand van 20 km tot 120 km met WDM-vezel

> Indicatielampje: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100

> Eenvoudig te bekijken LED-indicatoren bieden status voor het eenvoudig volgen van de netwerkactiviteit

> Interne of externe voeding

STE-8401M Gegevensblad




Specificatie:


Standaard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

RJ-45-poort

Auto-MDI / MDIX

Vezelhaven

Vezeltype

SC / ST / FC

Golflengte

780/850/1310 / 1550nm

Stuur-power

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Netwerk kabel

> 10BASE-T:

Categorie 3,4 of 5 UTP / STP (Max: 100 m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100 m)

> 100BASE-TX:

2 paren van categorie 5 UTP (Max: 100 m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100 m)

> 1000BASE-TX:

Categorie 5 UTP / STP (Max: 100 m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62.5 / 125.100 / 140μm (maximaal 2 km)

SMF: 8.3 / 125.8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120 Km)

Afmetingen (BxDxH)

95x71x26mm (externe voeding)

160x130x30mm (intern vermogen)

Ingangsspanning

DC5V1A (externe voedingsingang

AC100V-AC240V / 50-60HZ

:

AC100V-AC240V en DC-48V zijn optioneel (intern vermogen)

Operationele temperatuur

0 ℃ ~ 50 ℃

Bewaar temperatuur


-30 ℃ ~ 60 ℃


Vochtigheid

5% ~ 95% geen coagulatie



Hot Tags: optische converter gigabit, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek