Media Converter SFP

Media Converter SFP

De STE-8403M is een gigabit mediaconvertor met 1 gigabit ethernetpoort en 1 gigabit SFP-poort. Het breidt het netwerk uit van MM Gigabit Fiber 550m naar SM Gigabit Fiber 80Km.

Chat Now
Productdetails

STE-8403M Gigabit SFP Media Converter Beschrijving:

De STE-8403M is een gigabit Ethernet-mediaconvertor die 10/100 / 1000mbps Tx converteert naar gigabit-glasvezel-SFP-poorten. Met SIG-slots van 1 gigabit kunt u met de STE-8403M gigabit SFP-converter flexibel de configuratie van de gigabit-glasvezelpoorten wijzigen. U kunt de transmissieafstand gemakkelijk wijzigen van 0,5 km tot 80 km door simpelweg de gigabit SFP-module te wijzigen. De STE-8403M gigabit SFP-converter helpt ook om eenvoudig het vezeltype van SM naar MM te veranderen.


>>> Kenmerken:

> Voldoet aan IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3z 1000Base-SX / LX, IEE 802.3u,

> Biedt 1 1000Base-T-poort, 1 mini-GBIC / SFP-poort die multi-modus of Single Mode-vezel ondersteunt

> Ondersteunt Full Duplex en Auto-negotiation mode voor Fiber-poort

> Automatische MDI / MDI-X-detectiefunctie op de koperen poort

> Ondersteuning voor automatische onderhandeling

> Plug and play: geen configuratie-instellingen vereist

> Link Fault Pass Through: met deze functie kan de link-foutstatus transparant worden doorgegeven tussen de koperverbinding en de glasvezelverbinding.

> Remote End Fault Detection op gigabit SFP-poort

> Transparante conversie naar elk type pakketframe

> Geen beperking van de pakketlengte

> Gediversifieerde montagesteun: desktopmontage, wandmontage, optionele Din-Rail-ondersteuning

> Ondersteuning van een breed scala aan vezelopties: multimode glasvezel, enkele modefiber (korte reikwijdte tot lange reikwijdte), bidirectionele enkele vezel en CWDM optische

> Laag stroomverbruik

> 1xSFP-connector met voorgeconfigureerde SFP-transceiver voor de transceiver op de Fault Foutdetectie

> 1xRJ-45 10/100 / 1000Mbps, geschikt voor automatische onderhandeling, Auto-MDI / MDI-X


>>> Voeding:

> INGANG: 100-240V AC

> OUTPUT: 5V DC 2A


>>> Afmetingen:

105 x 81 x 26 mm (BxDxH)


STE-8403M Gegevensblad




>>> specificatie:


normen

> IEEE 802.3ab 1000Base-T

> IEEE 802.3z 1000Base-SX

> IEEE 802.3z 1000Base-LX

ports

> 1 X 1000Base-T met RJ45-poort

> 1 X mini-GBIC-poort

Overdrachtssnelheid

2000 Mbps (Full Duplex)

Netwerk media

> 1000Base-T:

4 paar Cat.5, EIA / TIA-568 100-ohm gescreend gedraaid paar (STP), tot 100 m

> 1000Base-SX Multi-mode:

>> 62,5 / 125μm multi-mode glasvezelkabel

>> 50 / 125μm multi-mode glasvezelkabel

> 1000Base-LX: enkele modus

>> 62,5 / 125μm multi-mode glasvezelkabel

>> 9 / 125μm single-mode glasvezelkabel

Werken

>> Bedrijfstemperatuur: 0 ° C ~ 45 ° C

Milieu

>> Opslagtemperatuur: -20 ° C ~ 70 ° C

>> Vochtigheid: 10% ~ 90%



Hot Tags: media converter SFP, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek