Gigabit optische converter

Gigabit optische converter

De STE-8406M is een gigabit mediaconvertor met 2 gigabit-glasvezelpoorten en 1 gigabit ethernetpoort. Het breidt gigabit-netwerk uit van Multi Mode-vezel 550 m naar Single Mode-vezel 120 km.

Chat Now
Productdetails

STE-8406M Gigabit Media Converter Beschrijving:

De STE-8406M is een gigabit-mediaconvertor ontworpen om 1000BASE-FX-vezels om te zetten naar 1000Base-T-koperen media of omgekeerd. Het biedt 2 Gigabit Fibre-ports voor Fiber in en Fiber Out, samen met 1 Gigabit Copper-poort voor Gigabit TX-verbinding.

Ontworpen onder IEEE802.3ab 1000Base-T en IEEE802.3z 1000Base-FX-standaarden, is de STE-8406M ontworpen voor gebruik met dubbele of enkele, multimode of single-mode glasvezelkabel met behulp van de SC- of ST Type-connectoren. Voor Single Fiber kan een van de Gigabit-glasvezelpoorten 1310 nm zijn, terwijl de andere Gigabit-glasvezelpoort 1550 nm kan zijn en omgekeerd. Voor dubbele vezels zijn beide poorten met 1310 nm en 1550 nm golflengte. Met 2 Gigabit Fibre-poorten, waarbij één poort glasvezel in en de andere fiber-out, de Gigabit Tx-poort kan worden aangesloten op andere terminals met Gigabit Tx-poorten, bijvoorbeeld een gigabit-switch, een pc die is uitgerust met een Gigabit LAN-adapter, enz. De STE-8406M wordt in de volksmond toegepast in Gigabit Fibre Chain-oplossingen.


>>> Kenmerken:

> Zorg voor een twee gigabit-glasvezelconnector en een gigabit tx-connector

> Voldoet volledig aan IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX,

IEEE802.3z 1000Base-FX-standaarden

> Automatische detectie van half / volledig duplex-overdrachtsmodus voor Gigabit Tx-poort

> Auto-negotiation van 10/100 / 1000Mbps-snelheid en Auto-MDI / MDIX voor Gigabit Tx-poort

> Zorg voor schakelconfiguratie van half / volledig duplex-overdrachtsmodus voor Gigabit Fiber-poort

> Vergroot de netwerktransmissieafstand van 20 km tot 120 km

> Indicatielampje: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100 / 1000mbps

> Eenvoudig te bekijken LED-indicatoren bieden status voor het eenvoudig volgen van de netwerkactiviteit

> Interne of externe voeding


specificaties:


Standaard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

RJ-45-poort

Auto-MDI / MDIX

Vezelhaven

Vezeltype

SC / ST / FC

Golflengte

780/850/1310 / 1550nm

Stuur-power

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Netwerk kabel

> 10BASE-T:

Categorie 3,4 of 5 UTP / STP (Max: 100 m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100 m)

> 100BASE-TX:

2 paren van categorie 5 UTP (Max: 100 m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100 m)

> 1000BASE-TX:

Categorie 5 UTP / STP (Max: 100 m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62.5 / 125.100 / 140μm (maximaal 2 km)

SMF: 8.3 / 125.8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120 Km)

Afmetingen (BxDxH)

95x71x26mm (externe voeding)

160x130x30mm (intern vermogen)

Ingangsspanning

DC5V1A (externe voedingsingang:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V en DC-48V zijn optioneel (intern vermogen)

Operationele temperatuur

0 ℃ ~ 50 ℃

Bewaar temperatuur

-30 ℃ ~ 60 ℃

Vochtigheid

5% ~ 95% geen coagulatie


Hot Tags: gigabit optische converter, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek