Gigabit Media Converter

Gigabit Media Converter

De STE-8400M is een gigabit mediaconvertor die 1 gigabit-glasvezel-poort en 1 gigabit ethernet-poort biedt. Het breidt gigabit-netwerk uit van Multi Mode-vezel 550 m naar Single Mode-vezel 120 km.

Chat Now
Productdetails

STE-8400M Gigabit Media Converter Beschrijving:

De STE-8400M is een gigabit mediaconvertor met 1 gigabit Fibre-poort en 1 gigabit ethernetpoort. Het converteert gigabit-glasvezel naar gigabit-ethernet, of gigabit ethernet naar gigabit-vezel. Het breidt het netwerk uit van MM gigabit-vezel 550m tot SM-gigabit-vezel 120Km. Als een gigabit mediaconvertor, is de STE-8400M compatibel met 10mbps, 100mbps, 1000mbps ethernet. De voeding kan optioneel intern of extern zijn.

De STE-8400M heeft een mini-desktopontwerp en het is een eenvoudig plug en play gigabit ethernet-apparaat.


>>> Kenmerken:

> Zorg voor één gigabit-glasvezel-poort en één gigabit ethernet-poort

> Voldoet volledig aan IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-TX,

IEEE802.3z 1000Base-FX-standaard

> Automatische detectie van half / volledig duplex-overdrachtsmodus voor Tx-poort

> Auto-onderhandeling van 10/100 / 1000Mbpa-snelheid en Auto-MDI / MDIX voor Tx-poort

> Zorg voor schakelconfiguratie van half / volledig duplex-overdrachtsmodus voor Fx-poort

> Breid het netwerk uit van Gigabit Multimode-vezel 550 m tot Gigabit Single Fibre 120 km

> Indicatielampje: RX, TX, FX, 1000, POW, 10/100

> Eenvoudig te bekijken LED-indicatoren bieden status voor het eenvoudig volgen van de netwerkactiviteit

> Interne of externe voeding

specificaties:


Standaard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX / FX Fast-Ethernet

IEEE802.3z / ab 1000BASE-FX / TX 1000M-Ethernet, IEEE802.3x

RJ-45-poort

Auto-MDI / MDIX

Vezelhaven

Vezeltype

SC / ST / FC

Golflengte

780/850/1310 / 1550nm

Stuur-power

MMF: min: -20dBm; max: -10dBm

SMF: min: -20dBm; max: 0dBm

Netwerk kabel

> 10BASE-T:

Categorie 3,4 of 5 UTP / STP (Max: 100 m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100 m)

> 100BASE-TX:

2 paren van categorie 5 UTP (Max: 100 m), EIA / TIA- 568 100 Ω STP (Max: 100 m)

> 1000BASE-TX:

Categorie 5 UTP / STP (Max: 100 m)

> 1000BASE-FX:

MMF: 50 / 125,62.5 / 125.100 / 140μm (maximaal 2 km)

SMF: 8.3 / 125.8.7 / 125,9 / 125,10 / 125μm (20 ~ 120 Km)

Afmetingen (BxDxH)

95x71x26mm (externe voeding)

160x130x30mm (intern vermogen)

Ingangsspanning

DC5V1A (externe voedingsingang:

AC100V-AC240V / 50-60HZ)

AC100V-AC240V en DC-48V zijn optioneel (intern vermogen)

Operationele temperatuur

0 ℃ ~ 50 ℃

Bewaar temperatuur

-30 ℃ ~ 60 ℃

Vochtigheid

5% ~ 95% geen coagulatie


Hot Tags: gigabit media converter, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs

Een paar: WiFi SIP-telefoon

Volgende: SIP WiFi-telefoon

Verwante producten
Onderzoek