Mediaconverters

  • Gigabit optische switch 8-poorten

    Gigabit optische switch 8-poorten

    8-poorts 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Ethernet-switch10 / 100 / 1000M auto-negotiation, Auto MDI / MDI-X, IEEE802.3x Flow Control, Backplane-bandbreedte tot 16 Gbps, Niet-blokkerende...

    Meer
  • Media Converter 6 poort

    Media Converter 6 poort

    Gigabit SFP-slots met 2 poorten + 4-poorts 10/100 / 1000Base-Tx Gigabit Media Converter, biedt 4 Gigabit Ethernet-poorten en 2 Gigabit SFP-poorten. Overdracht afstand...

    Meer
  • Media Converter POE

    Media Converter POE

    8-poorts 10 / 100Base-Tx Unmanaged Ethernet-switch met 4 POE-poorten BESCHIKBAAR OP VOORRAAD Op IEEE802.3af gebaseerde Power Over Ethernet, bieden totale 62W POE-voeding, elke...

    Meer
  • Optic Converter Managed

    Optic Converter Managed

    De STE-51X is een 10 / 100mbps rackgemontageerde mediaconvertor die 16 slots biedt voor het plaatsen van mediaconvertorkaarten. Het ondersteunt snmp extern beheer en...

    Meer
  • Single Mode Media Converter

    Single Mode Media Converter

    De STE-MSMC is een 10 / 100mbps ethernet-mediaconvertor die 1 poort multimode vezel, 1 poort single mode-vezel en 1 10 / 100mbps ethernetpoort biedt. Het is een ethernetconverter die...

    Meer
  • 100mbps Media Converter

    100mbps Media Converter

    De STE-SFMC is een ethernetmediaconvertor van 10 / 100mbps die 1 enkele poortvezel en 1 10 / 100mbps ethernetpoort biedt. Het is een omvormer met één vezel voor ethernetfibers

    Meer
  • Gigabit optische converter

    Gigabit optische converter

    De STE-8406M is een gigabit mediaconvertor met 2 gigabit-glasvezelpoorten en 1 gigabit ethernetpoort. Het breidt gigabit-netwerk uit van Multi Mode-vezel 550 m naar Single...

    Meer
  • Gigabit Media Converter

    Gigabit Media Converter

    De STE-8400M is een gigabit mediaconvertor die 1 gigabit-glasvezel-poort en 1 gigabit ethernet-poort biedt. Het breidt gigabit-netwerk uit van Multi Mode-vezel 550 m naar...

    Meer
  • Media converter kaarten

    Media converter kaarten

    De STE-MCM is een 10 / 100mbps ethernet mediaconvertorkaart die 1 poort 10 / 100Base-Fx en 1 poort 10 / 100Base-Tx biedt. De transmissieafstand varieert van Multimode-vezel...

    Meer
  • Optic Converter 16 poorten

    Optic Converter 16 poorten

    De STE-51P is een 10 / 100mbps rackgemonteerde mediaconvertor die 16 slots biedt voor het plaatsen van mediaconvertorkaarten. De transmissieafstand varieert van...

    Meer
  • Media Converter 100mbps

    Media Converter 100mbps

    De STE-FMC is een 10 / 100mbps ethernetmediaconverter die 1 poort 10 / 100Base-Fx en 1 poort 10 / 100Base-Tx biedt. De transmissieafstand varieert van Multimode-vezel 500m tot...

    Meer
  • Optic Fiber Converter Gigabit

    Optic Fiber Converter Gigabit

    De STE-8408M is een gigabit SFP-mediaconvertor met 2 gigabit-ethernetpoorten en een 2 gigabit SFP-poort. Het breidt gigabit glasvezelnetwerk uit van Multi Mode vezel 550 m...

    Meer
Huis Vorige pagina 12 Volgende pagina De laatste pagina 1/2
We staan bekend als een van de toonaangevende fabrikanten en leveranciers van mediaconverters in China voor onze kwaliteitsproducten en lage prijzen. Aarzel niet om massale goedkope mediaconverters en GEt-prijslijst in onze fabriek te kopen.