WiFi GPON ONT

De SGN8668MVW is een serie ITU-T G.984.x gebaseerde GPON ONT ontworpen voor thuisgebruikers en kantoorgebruikers. Het biedt 4 LAN-poorten die gemengde GE- en FE-poorten ondersteunen. De uplink-interface is een GPON SC-poort, ondersteunt 2.5G voor downstream en 1.25G voor upstream. De SGN8668MVW-serie biedt ook 2 FXS-poorten en een 300 Mbps WiFi Router voor VoIP en Home wifi-netwerktoepassingen.

Chat Now
Productdetails

6.png

SGN8668MVW GPON ONT:

De SGN8668MVW is een serie ITU-T G.984.x gebaseerde GPON ONT ontworpen voor thuisgebruikers en kantoorgebruikers. Het biedt 4 LAN-poorten die gemengde GE- en FE-poorten ondersteunen. De uplink-interface is een GPON SC-poort, ondersteunt 2.5G voor downstream en 1.25G voor upstream. De SGN8668MVW-serie biedt ook 2 FXS-poorten en een 300 Mbps WiFi Router voor VoIP en Home wifi-netwerktoepassingen.

Het is gebouwd voor FTTx-implementaties en ondersteunt krachtige Home Gateway / CPE-functies, zoals Multiple WAN, QOS, VLAN, Firewall, ACL, enz. Het is een internetgegevens-, spraak- en wifi alles-in-één GPON CPE voor ISP's die Triple Play gebruiken netwerken over enkele vezel.


Algemene kenmerken:

ITU-T G.984.x GPON-standaard, compatibel met Huawei, ZTE, Fiberhome, CHIMA GPON OLT's. Biedt 1 * GPON WAN-poort, ondersteunt 2,5 G voor downstream en 1,25 G voor upstream aanbiedingen 4 * Ethernet LAN-poorten, ondersteunt gemengde GE- en FE-poorten Biedt 2 * FXS-poorten voor hoogwaardige Voice over IP-implementaties.

CHIMA TECHNOLOGIES CO., LIMITED / 5 / F, Building NO.1, TongXin Industry Zone, HengGang, LongGang, Shenzhen, GD, China, Telefoon: +85 755 89362606 Fax: +86 755 89352612 URL: www.Stephen-Tele. com E-mail: Support@stephen-tele.com

SGN8668MVW GPON ONT

Biedt een 300 Mbps WiFi-router voor WiFi-toepassingen thuis

AES 128-bit versleuteld en sleutelschakeling, verbetert de transmissiebeveiliging

40 Tconts en 256 GEM-poort-ID's, waardoor meerdere services op één abonnee-CPE mogelijk zijn. Layer 2 Switching, ondersteuning 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, bandbreedtecontrole, Spanning Tree, enz

Laag 3 Home Gateway / CPE-functies met hardware-NAT, ondersteuning voor meerdere WAN, route / bridge-modus, enz

Poortbinding, verschillende LAN-poorten kunnen worden toegewezen met verschillende WAN-services

Max 1: 128 Vezelrantsoen, maximale transmissie-afstand kan 35 km bereiken

Ondersteuning van FEC (Forward Error Correction), zorgt voor een hoge, betrouwbare en nauwkeurige gegevensoverdracht

Ondersteuning van Dynamic Bandwidth Allocation (DBA), slimmere toewijzingen en gebruik van bandbreedte.

Ondersteunt OMCI en TR069 Management, beheer abonnees op afstand.

Ondersteunt IPv4 en IPv6, zeer toepasbaar in beide op IP-type gebaseerde netwerken.


Technische parameters

GPON-parameters

ITU-T G.984.x GPON-compatibel, Klasse B + 2 * 10 SFF GPON-transceiver, SC / APC 1310nm stroomopwaarts en 1490nm stroomafwaarts Ondersteuning G.984.1 Algemene kenmerken

Ondersteuning G.984.2 Fysieke media-afhankelijke (PMD) laag Specificatie Ondersteuning G.984.3 Transmissieconvergentie-laag Specificatie

Zendvermogen GPON-zendontvanger: 0,5-5dbm, ontvangstgevoeligheid: -27dbm

Transmissie golflengte: Stroomopwaarts: 1310 nm / stroomafwaarts: 1490 nm

Ondersteunt 1: 128 glasvezelverhouding bij een transmissieafstand van 35 km.

Vezeltransmissiekabel: G.652 Optische vezelkabel met enkele modus

Configureerbare AES-decodering op stroomafwaartse payload.

Configureerbare FEC op zowel upstream als downstream payloads.

Multi-Application Processor wachtrijen voor speciale verbindingen voor in-band.

Verbeterde GPON-foutopsporings- en diagnostische functies.

Ondersteunt maximaal 40 transmissiecontainers (T-cons.)

Ondersteunt 256 bidirectionele GEM-poort-ID's

Ondersteuning van NSR / SR Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)

Ondersteuning Forward Error Correction (FEC)

Maximaal 2.488 Gbps downlink / 1.244 Gbps Uplink-ondersteuning Stervende adem


QOS

IEEE802.1P QOS, DSCP, TOS:

SP, WRR, SP + WRR dispatching Algoritme Bron & DST-MAC gebaseerd QOS VLAN ID, Vlan Prioriteit gebaseerd QOS Bron DST-IP gebaseerd QOS

Home Gateway / CPE-functies

Multi-WAN, ondersteuning voor maximaal 8 WAN-verbindingen Ondersteuningsroute en / of Overbrugd WAN

Poortbinding, Data / VoIP / IPTV-services kunnen worden gebonden aan verschillende LAN-poorten Configureerbare VLAN-ID voor elke WAN Configureerbare QOS-wachtrijen voor elke WAN Multi-services gebonden aan hetzelfde WAN


Netwerkfuncties

MAC Learning, 4K MAC-adrestabel

Overbrugde of Route netwerkmodus

Ondersteuning RIP v1, v2 voor routering

Statische route, dynamische route, DNS-proxy,

IPv4 en IPv6 TCP, UDP, RTP, SNTP, NAT, DHCP, DNS IEEE802.1Q VLAN, poort VLAN

IEEE802.1x, MAC, IP of TCP / UDP-gebaseerde ACL's Poortbandbreedtecontrole, IEEE802.3x-stromingscontrole Stormregeling: broadcast / multicast / onbekende unicast, ARP

Poortisolatie, poortspiegel, Auto MDI / MDIX IEEE802.1d STP, poortlusdetectie IGMP v2, v3 en IGMP-snooping voor IPv4 MLD v2, v3 en MLD-snooping voor IPv6

VoIP-parameters

Biedt 2 FXS-poorten voor telefoonverbindingen

2 Gesprekken kunnen gelijktijdig worden gemaakt / ontvangen

SIP V1, V2 (RFC3261, RFC3262, RFC3264, RFC3265)

SIP & H.248, ondersteuning voor het registreren van 2 SIP-accounts

G.711, G.723.1, G.729A-8kbps, G.726, G.722, ILBC-spraakcodecs DTMF-toondetectie, DTMF-toonrelais,

Multiple Calling Tone, FSK Nummerweergave Nummerregel Identificatie Presentatie Nummerregel Identificatie Beperking

Oproepdoorschakeling, doorverbinden, doorverbinden, driewegconferentie, enz

QOS en TOS om ervoor te zorgen dat spraakpakketten prioriteit krijgen

Ondersteuning RFC62 Echo-protocol,

Ondersteuning van T.38 faxapparaat

Ondersteuning van de configuratie van digitale kaarten


300Mbps WiFi Router-functies

Biedt een IEEE802.11n WiFi-router, 2,4 GHz-frequentie

4 LAN-poorten, ondersteunen gemengde GE- en FE-poorten

MIMO, ondersteuning voor 2-IN-2-OUT, Max 300 Mbps WiFi-doorvoer

WiFi-transmissieafstand: 150 m voor binnenshuis, 300 m voor buiten WPS one-key-bescherming via uw wifi-netwerk Ondersteuning van DHCP, statische IP en PPPOE

DHCP-server, DHCP-relais, DHCP-client, statische IP-toewijzing Statische routering van bron-IP naar doel-IP Firewall, NAT, NAPT, UPnP

DDNS, DMZ Host, Port Forwarding

64/128 bit WEP-, IEEE802.1x-, WPA- en WPA2-authenticaties Max 4 SSID-uitzendingen, verborgen SSID Kies automatisch het beste signaalkanaal

STA wederzijdse isolatie en ACL-tabel op basis van MAC benadert Wifi Multimedia (WMM), verbeterde QOS voor multimediapakketten

Interoperabele GPON OLT-modellen

CHIMA SNA8800, SNA9000T-serie Huawei MA5680T, MA5683T OLT's ZTE C200, C220, C300-serie OLT's Fiberhome AN5516 OLT


Beheerfuncties

Serieel interface-onderhoud met behulp van UART

Web UI Management

OMCI & NMS Management

CLI-opdrachtregelbeheer

FTP / TFTP / HTTP Auto Provision Management

TR069 ACS-beheer

Hardware-parameters

Gebouwd op krachtige GPON SOC, Dual Core CPU op 400Mhz CPU bedekt met koeleenheid. Ondersteuning voor hardware NAT.

16-bits DDR3 SDRAM, geleverd met een 512 MB DDR3 SDRAM Nand Flash, geleverd met een 1 Gb Nand Flash

1 * GPON SC-poort, 2,5 G stroomafwaarts, 1,25 G stroomopwaarts

4 * LAN-poorten, ondersteunt 4FE / 2GE + 2FE / 1GE + 3FE / 4GE poorten 300Mbps WiFi Router,

2 * 7dB of 2 * 5dB externe antennes optioneel

2 FXS-poorten, ondersteuning voor analoge telefoons en T.38-faxapparaat. IEEE802.3x stroomregelaar Full duplex en half duplex,

LED-lampjes: PWR, PON, Los, WAN, VoIP1-2, LAN1-4, WiFi, WPS, USB Externe voeding, DC 12V, 1-1.5A.

 

Hardware-interfaces


1 * GPON WAN-poorten

2 * 5dB of 2 * 7Db externe antennes (2T2R)



4 FE- of 2GE + 2FE- of 1GE + 3FE- of 4GE-poorten

1 * WiFi-knop



2 * FXS VoIP-poorten

1 * WPS-knop



1 * 300Mbps WiFi-router

1 * Reset-knop



Voeding: DC 12V, 1-1.5A

1 * USB-poort






 

LED-indicaties: voeding, PON, LOS, WAN, VoIP1, VoIP2, LAN1, LAN2, LAN3, LAN4, WIFI, WPS, USB

 

Specificatietabel


normen




IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE802.1Q, IEEE802.1P, IEEE802.1D,






IEEE802.11b / g / n, ITU-T G.984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984.4

WAN-poort




1 * GPON WAN-poort, klasse B +, SC / APC-connectoren


LAN-poorten




4 FE- of 2GE + 2FE- of 1GE + 3FE-poorten


VoIP-poorten




2 * FXS-poort







Wifi




IEEE802.11b / g / n 300Mbps WiFi


Ethernetkabel




10Base-Tx: UTP categorie 3, 4,5, tot 100m







100Base-Tx: UTP categorie 5, tot 100m







1000Base-Tx: UTP categorie 5, 5E, 6, tot 100m


Vezelkabel




8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm en 10 μm single mode glasvezelkabel


Stroomvoorziening




AC110-240V-ingang, DC 12V, 1-1.5A-uitgang












Temperatuur


Vochtigheid

Temperatuur en vochtigheid











Werken




0 tot 50 ℃


10% - 90%






standby




-20 tot 70 ℃


5% - 90% RH


order informatie

Modelnr.



Beschrijving







Opmerking: alle modellen ondersteunen de router- of bridge-modus of de gemengde router / bridge-modus





SGN8668M



4FE GPON ONT





SGN8668MV



4FE + 2FXS GPON ONT





SGN8668MW



4FE + 300M WiFi-router GPON ONT, 5dB antennes

4 FE-modellen



SGN8668MW-7 dB



4FE + 300M WiFi-router GPON ONT, 7dB antennes









SGN8668MVW



4FE + 2FXS + 300M WiFi-router GPON ONT, 5dB antennes




SGN8668MVW-7 dB



4FE + 2FXS + 300M WiFi-router GPON ONT, 7dB antennes




SGN8668MG2



2GE + 2FE GPON ONT





SGN8668MVG2



2GE + 2FE + 2FXS GPON ONT





SGN8668MWG2



2GE + 2FE + 300M WiFi-router GPON ONT, 5dB-antennes

2GE + 2FE-modellen



SGN8668MWG2-7dB



2GE + 2FE + 300M WiFi-router GPON ONT, 7dB antennes









SGN8668MVWG2



2GE + 2FE + 2FXS + 300M WiFi-router GPON ONT, 5dB antennes




SGN8668MVWG2-7dB



2GE + 2FE + 2FXS + 300M WiFi-router GPON ONT, 7dB antennes

















SGN8668MG4



4GE GPON ONU





SGN8668MVG4



4GE + 2FXS GPON ONU


4 GE-modellen



SGN8668MWG4



4GE + 300M WiFi-router GPON ONU, 5dB antennes




SGN8668MWG4-7dB



4GE + 300M WiFi-router GPON ONU, 7dB antennes




SGN8668MVWG4



4GE + 2FXS + 300M WiFi-router GPON ONU, 5dB antennes




SGN8668MVWG4-7dB



4GE + 2FXS + 300M WiFi-router GPON ONU, 7dB antennes


Hot Tags: WiFi GPON ONT, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs

Een paar: 1 FXS GPON ONT

Volgende: 1 GE GPON ONT

Verwante producten
Onderzoek