GPON OLT 16

GPON OLT 16

SGT8016B biedt 16 * downlink GPON-poort, 8 * GE-combo-poort of 2 * 10G SFP + -poort. De hoogte is slechts 1U voor eenvoudige installatie en ruimtebesparing. SGT8016B is geschikt voor het uitzenden van drie in één, videobewakingsnetwerk, enterprise-LAN, internet der dingen, enz.

Chat Now
Productdetails

77.png

SGT8016B 16 Port GPON OLT:

SGT8016B is een GPON OLT-cassette met een kleine capaciteit en uitbreidingsmodus en voldoet aan de vereisten van ITU-T G.984 / G.988, die beschikt over super GPON-toegangscapaciteit, draaggolfklasse-betrouwbaarheid en de volledige beveiligingsfunctie. Het voldoet aan de langeafstandsoptie voor optische glasvezelkabels vanwege zijn uitstekende beheer-, onderhouds- en bewakingsmogelijkheden, overvloedige servicemogelijkheden en flexibele netwerkmodus. SGT8016B kan worden gebruikt met NGBNVIEW-netwerkbeheersysteem om gebruikers de perfecte oplossing te bieden.

SGT8016B biedt 16 * downlink GPON-poort, 8 * GE-combo-poort of 2 * 10G SFP + -poort. De hoogte is slechts 1U voor eenvoudige installatie en ruimtebesparing. SGT8016B is geschikt voor het uitzenden van drie in één, videobewakingsnetwerk, enterprise-LAN, internet der dingen, enz.


Hoofdpersonen

ITU-T G.984.x standaard, uitwisselbaar met Chima en populairste GPON ONT's

Biedt 16 * GPON SC-poorten, ondersteunt 2048 abonnees ONT's op 1: 128 Splitsingsratio

Biedt 8 * Gigabit SFP en 8 * Gigabit Tx combo uplink-poorten, optioneel 2 * 10GE SFP + uplink-poorten.

Dual AC of Dual DC of 1AC + 1DC Redundante voeding

Uitgebreide GPON DBA-mogelijkheden, dynamische toewijzing van bandbreedte

Klaar voor IPv4 en IPv6, geschikt voor toepassing in zowel op IPv4 als IPv6 gebaseerde netwerken

IEEE802.1Q VLAN, QinQ, VLAN-vertaling, zeer toepasbaar in HFC-netwerken

Verbeterde L2-7-schakelfuncties, ondersteuning voor STP, QOS, ACL, enz.

Standaard OMCI-beheerfunctie

ONU batch software-upgrade, vaste tijd upgrade, real-time upgrade


PON-poort optische machtsdetectie

CHIMA TECHNOLOGIES CO., LIMITED / 5 / F, Building NO.1, TongXin Industry Zone, HengGang, LongGang, Shenzhen, GD, China, Telefoon: +85 755 89362606 Fax: +86 755 89352612 URL: www.Stephen-Tele. com E-mail: Support@stephen-tele.com

SGT8016B 16 Port GPON OLT-gegevensblad


Technische parameters

GPON-parameters

ITU-T G.984.x GPON-standaard, 1310nm stroomopwaarts en 1490nm stroomafwaarts

Ondersteuning G.984.1, G.984.2, G.984.3, G.984.4, G.988 GPON & OMCI-protocollen

TR-101-compatibele oplossing voor GPON OLT-toepassingen

1: 128 Splitsingsratio, ondersteunt max 2048 abonnee GPON ONT's

Maximale verzendafstand: 60 km

SN- of SN + wachtwoordmethoden voor ONT-identificatie en authenticatie T-cont-bandbreedte, statische bandbreedte en dynamische bandbreedtetoewijzing 4096 poort-ID's per GPON MAC in stroomopwaartse en stroomafwaartse richtingen. 1024 toegewezen ID's per Gpon MAC in stroomopwaartse richting

Vezeltransmissiekabel: G.652 Optische vezelkabel met enkele modus Verbeterde GPON-foutopsporings- en diagnostische functies.

Ondersteuning SR Dynamic Bandwidth Allocation (DBA), 1 Kbit / s Ondersteuning Forward Error Correction (FEC)

128-bits drievoudige churning-codering voor zowel upstream als downstream Verificatie van een ONT-abonnee voor een wettelijke abonnee, een ONT-rapport voor illegale abonnees

ONT Firmware-upgrade: enorme upgrade, getimede upgrade, realtime upgrade Transmissie en ontvangst optische stroomdetectie bij PON-poort Ondersteuning Stervende adem

Hardware-parameters

Modelnr. SGT8016B

Biedt 16 * GPON downstream-poorten Biedt 8 * GE SFP / Tx-combinatie upstream-poorten Optioneel biedt 2 * 10G SFP + upstream-poorten Redundante dual AC, dual DC of 1AC + 1DC voedingen:

AC: Input 90 ~ 264V, 47 ~ 63Hz;

DC: Input -36V ~ -72V;

Schakelcapaciteit: 140 Gbps

IPv4 & IPv6 Schakelen Througput: 104Mpps

Stroomverbruik: ≤110W

Productmeting: 440 mm × 44 mm × 380 mm

Gewicht van het product: ≤ 3kgs

Live Leds voor alle interfaces


Producteigenschappen

Item

SGT8016B

PON-functies

ITU-TG.984.x standaard

Maximale 60 KM PON-zendafstand

toegang tot 128 terminals voor single fibre PON

Uplink en downlink triple churning versleutelde functie met 128 bits

ONU-terminal legitimiteitscertificering, meld illegale ONU-registratie

DBA-algoritme, het deeltje is 250 kbps

Standaard OMCI-beheerfunctie

ONU batch software-upgrade, vaste tijd upgrade, real-time upgrade

PON-poort optische vermogensdetectie

L2-functies

MAC

Port MAC Limit

32K MAC (packet exchange chip cache 2MB, externe cache 720 MB)


L2-functies

VLAN

4K VLAN-vermeldingen

Op poorten gebaseerd / MAC-gebaseerd / protocol / IP-subnet

QinQ en flexibele QinQ (StackedVLAN)

VLAN translate & voeg SVLAN toe

Spanning Tree

STP

Remote Loop Detecting

Haven

Bidirectionele bi-directionele controle

Statische linkaggregatie en LACP (Link Aggregation Control Protocol)

Veiligheid

Kenmerken

Gebruiker Beveiliging

Port mirroring

Poortisolatie

MAC-adres dat aan de poort is gekoppeld en MAC-adresfiltering

Apparaatbeveiliging

Systeemsnelheid beperkt

SNMP-beheer

Beveiliging IP-aanmelding via Telnet

Hiërarchisch beheer en wachtwoordbeveiliging van gebruikers

Servicefuncties

Netwerk veiligheid

Gebruikersgebaseerd MAC-verkeersonderzoek

IP + VLAN + MAC + poort binding

L2 tot L7 ACL stroomfiltratiemechanisme op de 80 bytes van de kop van door de gebruiker gedefinieerd pakket

Cryptograaf-authenticatie

ACL

Standaard en uitgebreide ACL

Stroomclassificatie en stroomdefinitie op basis van het MAC-adres van de bron / bestemming, VLAN,

802.1p, ToS, DiffServ, bron / doel-IP (IPv4 / IPv6) -adres, TCP / UDP-poortnummer,

protocoltype, enz

pakketfiltratie van L2 ~ L7 diep tot 80 bytes IP-pakketkop

Servicefuncties

QoS

Snelheidslimiet voor pakket verzenden / ontvangen snelheid van poort

CAR (Committed Access Rate), Traffic Shaping en stroomstatistieken

Pakketspiegel en omleiding van interface en zelf gedefinieerde stroom

Super-wachtrij-scheduler op basis van poort of zelf gedefinieerde stroom. Elke poort /

flow ondersteunt 8 prioriteitswachtrijen en scheduler van SP, WRR en

SP + WRR.

IPv4

DHCP-relais

Statische routering

IPv6

DHCPv6

ACLv6


Betrouwbaarheid

multicast

IGMPv1 / v2 / v3

IGMPv1 / v2 / v3 Snooping

MVR en cross VLAN multicast-kopie

IGMP Snel verlaten

IGMP-proxy

MLDv2 / MLDv2 Snooping

Loop Protection

Loopback-detectie

Betrouwbaarheid

Link bescherming

LACP (hersteltijd <>

Apparaatbescherming

1 + 1 krachtige hot-back-up

Onderhoud

Netwerk

Onderhoud

Port real-time, gebruik en verzenden / ontvangen statistiek op basis van Telnet

RFflow3176 sFlow-analyse

GPON OMCI

RFC 3164 BSD syslog-protocol

Ping en trace route

Apparaat

Beheer

CLI, consolepoort, Telnet en WEB

SNMPv1 / v2

NTP

NGBN Bekijk netwerkbeheer


order informatie

Productomschrijving

Modelnr.

SGT8016B SGTP01PWR100AC SFP-GPON-T20 SGTU-10G-2-SFP +

SGT8016B GPON OLT, met 16 * GPON-poorten, 2 * 10GE of 8 * GE-uplinkpoorten

SGT8016B AC voedingsmodule, 100W, 110-220V AC GPON SFP

Transceiver, 1310Tx / 1490Rx, SC / UPC, 20 km, klasse B + SGT8016B

Uplink Switching Board, 2 * 10G SFP + slots


Hot Tags: GPON OLT 16, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs

Een paar: Media Converter POE

Volgende: 1 FXS GPON ONT

Verwante producten
Onderzoek