GEPON OLT 4 poorten

GEPON OLT 4 poorten

CHIMA 4-poort GEPON OLT, ondersteuning voor vezelverhouding van 1:64, kan maximaal 256 externe ONU's aansluiten.

Chat Now
Productdetails

SNA8230T 4-poorts gepon OLT-systeem Beschrijving:

De SNA8230T is een Gepon OLT-systeem op basis van de IEEE802.3ah Gigabit Epon-standaard. Het ondersteunt maximaal 4 Gepon-poorten, die tot 256 PCs abonnee Gepon ONU's kunnen aansluiten op een beeldverhouding van 1:64 optische vezels. Het is een OLT-systeem van het type Telecom Grade Grade dat is ontworpen voor aanbieders van internetdiensten die hoogwaardige en supersnelle internetdiensten (zoals IPTV, VoIP, datatransmissiediensten) aanbieden aan Subsribers.


Rich Layer 2 netwerkbeheerfuncties:

De SNA8230T ondersteunt rich layer 2 wire-speed switching en uitgebreide beheerfuncties zoals IEEE 802.3 10Base-Tx Ethernet, IEEE 802.3u 100Base-Tx Ethernet, IEEE802.3z gigabit Ethernet, IEEE802.3ad, IEEE 802.3x flow control, IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1P QOS, IEEE 802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree, IEEE802.3ah Gigabit EPON, IGMP Snooping V1, V2, V3, etc.


Krachtige beveiliging:

De SNA8230T Gepon OLT ondersteunt krachtige beveiligingsfuncties. Het ondersteunt ACL (Access Control List) op basis van Flow Control. Het ondersteunt ook poortisolatie om verschillende abonnees te isoleren die zijn verbonden met dezelfde ONU. De gegevensoverdracht via de GEPON-koppeling

kan worden gecodeerd.


Uniform netwerkonderhoud en beheer:

Het Gepat OLT-systeem van SNA8230T ondersteunt krachtig beheer en handige onderhoudsfuncties. Het ondersteunt SNMP V1, V2, V3, Telnet en webbeheer. Met SNMP-beheersoftware, zoals Dude, HP Openview geïnstalleerd op een beheer-pc, kunnen systeembeheerders de toegepaste SNA8230T OLT gemakkelijk en op afstand eenvoudig beheren en configureren met een paar alternatieve manieren.


Gepon Technology gebaseerd op IEEE802.3ah standaard:

De SNA8230T wordt geleverd met 4 vaste GEPON SFP-slots en 4 combo Gigabit SFP / Tx-uplink-interfaces.

Ondersteuning IEEE802.3ah Gigabit Epon-standaard,

Ondersteunt max. 4 Gepon SFP-transceivers voor downlinking, kan tot 256 pc's subsuiker-ONU's aansluiten

Ondersteunt de overdrachtssnelheid van 1,25 Gbps

Golflengte van Gepon SC-poorten: Uplink: 1310nm, downlink: 1490nm

Gemiddeld optisch zendvermogen voor de Gepon SC-poort: + 2dbm tot + 7dbm

Optische ontvangstgevoeligheid van de Gepon SC-poort: -30dBm

Maximale glasvezelratio: 1:64

Ondersteuning van CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon-standaard

Ondersteuning van standaard OAM en uitbreidbare OAM-beheerfuncties

Ondersteuning van codering voor het uplinken en downlinken van gegevens

Ondersteun de upgrade van een enkele ONU of naar meerdere ONU's tegelijkertijd en op afstand door de systeembeheerder

Ondersteuning van ONU-verificatie, kan illegale ONU-registratie van gebeurtenissen melden

Hardwarefuncties:

Volledig compatibel met IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah-standaard

Ondersteuning van 4 GEPON SC-poorten, de transmissiesnelheid op 1,25 Gbps

Ondersteuning van 4 10/100 / 1000Base-Tx en 4 Gigabit SFP slots combo uplink-interfaces

1U chassis met binnenin gekoelde koelventilatoren

Biedt de backplane-bandbreedte van 32 Gbps per seconde

Biedt de switchcapaciteit van 16 Gbps per seconde

Ondersteuning Uni-Directional Link Detection (UDLD)

Ondersteuning voor hot swappen van GEPON SFP-transceivers

Ondersteuning van EAPS snelle loopback-bescherming en GEPON Optical Path-bescherming.

MAC-adrestabel: 16K

VLAN-tabel: 1-4094

Stroomvoorziening:

AC-voeding: 110-240V AC, 50 / 60Hz

Stroomverbruik: 40W


Softwarefuncties:

De SNA8230T ondersteunt beheerfuncties van volledige laag 2:

Ondersteuning IEEE802.1Q VLAN, GVRP Generieke VLAN-registratie, op poorten gebaseerde VLAN, QinQ Vlan-stapeling

Ondersteuning voor IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Ondersteuning van IEEE802.3ad Link Aggregation,

Ondersteunt IEEE802.3X Half-duplex en Full-Duplex tegendruk-flowregeling

Ondersteuning van IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out), DBA (Dynamic Bandwidth Assignment), SLA,

Ondersteuning Access Control List (ACL) op basis van flow

Ondersteuning voor IEEE802.1X Radius gebruikersauthenticatie

Ondersteuning voor bandbreedtebeheersing

Ondersteunt Multicast: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Ondersteuning Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3, ondersteuning voor RMON 1, 2, 3, 9, MIB

Ondersteuning SSH V1, V2

Ondersteuning van firmware-upgrades met TFTP en FTP

Ondersteuning van lokaal en extern systeemlogboek


Gepon Solution-toepassing:

Het Gepon-systeem bestaat uit Gepon OLT, Gepon ONU en Optical Fibersplitters. Gepon OLT is het hoofdapparaat (ook gesorteerd als Layer 2 Access Switching Equipment) dat verbinding maakt met Gepon ONU met optische vezelsplitsers. Gepon ONU is het abonnee-apparaat dat is ingesteld in het abonneehuis. Met de NMS geïnstalleerd op de server-pc aan de kant van Gepon OLT, kunnen beheerders de Gepon ONU in de serverruimte van de Gepon OLT op afstand beheren / configureren. Als alle 1 gigabit of 10 Gigabit glasvezel is aangesloten, biedt het Gepon-systeem een grote bandbreedte die kan voldoen aan de transmissie-eisen voor IPTV-, VoIP- en datadiensten of deze kan overschrijden.

Het is een uitstekende optie voor oplossingen van Fiber To The Home, Fiber To The Building, enz.


specificaties:

Modelnr.

SNA8230T GEPON OLT SYSTEEM

Hardware

Hardware capaciteit

Hardwarestandaarden

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEEE802.3ah standaard

GEPON-poorten

4 GEPON SC-poorten

Uplink-poorten

4 poort 10/100 / 1000Base-Tx combo met 4 Gigabit SFP slots

Koelsysteem

1U chassis met binnenin gekoelde koelventilatoren

1.25G Gepon-interfaces

Ondersteuning voor 4 Gepon SFP-interfaces

Backplane bandbreedte

32Gbps

Schakelcapaciteit

16Gbps

UDLD

Ondersteuning UDLD, eenheid-directionele link-detectie

MAC-adrestabel

16K

VLAN-tabel

1-4094

Hot Swap

Ondersteuning van hot swap van GEPON SFP Transceiver

EAPS

Ondersteuning van EAPS snelle loopback-bescherming en GEPON Optical Path-bescherming.

Stroomvoorziening

AC-voeding: 110-240V AC, 50 / 60Hz
Stroomverbruik: 40W

Gepon-tekens

  • Ondersteuning IEEE802.3ah Gigabit Epon-standaard,

  • Ondersteuning van max. 4 Gepon SC-poorten voor downlinking, kan maximaal 256 PC's aan abonnee-ONU's verbinden

  • Ondersteunt de overdrachtssnelheid van 1,25 Gbps

  • Golflengte van Gepon SC-poorten: Uplink: 1310nm, downlink: 1490nm

  • Gemiddeld optisch zendvermogen voor de Gepon SC-poort: + 2dbm tot + 7dbm

  • Optische ontvangstgevoeligheid van de Gepon SC-poort: -30dBm

  • Maximale glasvezelratio: 1:64

  • Ondersteuning van CTC 2.1 China Telecom Gigabit Epon-standaard

  • Ondersteuning van standaard OAM en uitbreidbare OAM-beheerfuncties

  • Ondersteuning van codering voor het uplinken en downlinken van gegevens

  • Ondersteun de upgrade van een enkele ONU of naar meerdere ONU's tegelijkertijd en op afstand door de systeembeheerder

  • Ondersteuning van ONU-verificatie, kan illegale ONU-registratie van gebeurtenissen melden


Software

Ondersteuning IEEE802.1Q VLAN, GVRP Generieke VLAN-registratie, op poorten gebaseerde VLAN, QinQ Vlan-stapeling

Ondersteuning voor IEEE802.1D Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree

Ondersteuning van IEEE802.3ad Link Aggregation,

Ondersteunt IEEE802.3X Half-duplex en Full-Duplex tegendruk-flowregeling

Ondersteuning van IEEE802.1P QOS, COS, DifferSev, FIFO (First In First Out),
DBA (Dynamic Bandwidth Assignment), SLA,

Ondersteuning Access Control List (ACL) op basis van flow

Ondersteuning voor IEEE802.1X Radius gebruikersauthenticatie

Ondersteuning voor bandbreedtebeheersing

Ondersteunt Multicast: IGMP V1, V2, V3, IGMP Snooping, Multicast VLAN,

Ondersteuning Cli, Telnet, SNMP V1, V2, V3, ondersteuning voor RMON 1, 2, 3, 9, MIB

Ondersteuning SSH V1, V2

Ondersteuning van firmware-upgrades met TFTP en FTP

Ondersteuning van lokaal en extern systeemlogboek




Hot Tags: GEPON OLT 4 poorten, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek