8 poorten Web Smart Optic Switches

De STE-208-X3XM is een managed switch met optische vezels die 8 10 / 100Base-FX-glasvezelports biedt. Deze ondersteunt poortgebaseerde VLAN, poortbandbreedtecontrole, 802.1Q VLAN, 802.1P QOS, enz. Beheerfuncties.

Chat Now
Productdetails

Beschrijving:

De STE-208-X3XM is een 10 / 100mbps-vezel plus koperschakelaars die geleverd wordt met websmart en SNMP

beheerfuncties .. Met 8 10 / 100mbps fiber-poort, breidt de STE-208-X3XM optische switch eenvoudig uw netwerk uit tot 80 km. Het kan een goede optie zijn voor uw FTTH-, FTTO- en FTTD-oplossingen.

De STE-208-X3XM ondersteunt web- en snmp-beheer voor eenvoudige toegang en beheer van de switch. Ondersteuning van Telnet, gebruikers kunnen de switch op afstand beheren. Wanneer de netwerkbelasting te zwaar is, kunnen gebruikers de netwerkstroom aanpassen met IEEE 802.3X-pakketten.


>>> Met de IEEE 802.1P-prioriteit biedt de STE-208-X3XM 3 prioriteitsniveaus.

First-in-first Service: de switch verzendt eerder ontvangen gegevenspakketten als eerste.

All-High-Before-Low: de switch verzendt eerst een gegevenspakket met hoge prioriteit.

Weight-Round-Robin: de switch verzendt het datapakket volgens het wachtrijgewicht, verzendt hoog

prioriteitendatapakket en gegevens met lage prioriteit afwisselend. Het datapakket met een lage prioriteit wordt op deze manier niet vertraagd of afgewezen.


>>> Serviceklasse (COS):

Met klasse-serviceconfiguratie en prioriteitscontrole implementeert de STE-208-X3XM de Qos-functie. Het ondersteunt de hoge en lage prioriteit van data-pakketten, drie modi van de prioriteitsmodus. Als de poortbasis van een poort wordt gekozen en hoge prioriteit is ingeschakeld, zal alle gegevenspakket dat in deze poort wordt ingevoerd, als hoge prioriteit worden toegewezen.

Als VLAN-tag is gekozen, decodeert de switch automatisch het 3-cijferige prioriteitsmerkteken in het Vlan-Tag-gegevenspakket automatisch. Als dat merkteken een hoge prioriteit heeft, zal het worden toegewezen als hoge prioriteit. Als IP-TOS / DS wordt gekozen, zal de schakelaar decoderen 8-cijferige markering in het IPV6 / IPV4-gegevenspakket. Als dit merkteken een hoge prioriteit heeft, zal het worden toegewezen als hoge prioriteit.

STE-208-X3XM Websmart & SNMP managed Optic Switch Back View


>>> VLAN Multi-naar-one

Deze functie beschouwt poorten als doel-VLAN, andere poorten kunnen in deze doel-VLAN-poort als een VLAN-groep worden toegevoegd. Maar nadat deze functie actief is, kan de oorspronkelijke setup van de VLAN-groep worden vervangen of gewist.


>>> Broadcast Storm Control

Broadcast Storm Max Value verwijst naar de Broadcast Storm Limited-waarde, bijvoorbeeld als Broadcast-stormpakketten worden ontvangen bij 100 Mbps in 10ms van 127 (of de vooraf ingestelde maximumwaarde), schakelt de switch uit dat Broadcast Storm plaatsvindt. En het start de Broadcast Storm Control-functie en geeft de onnodige uitgezonden stormpakketten op.


>>> Port Mirroring:

Om meer dan één poort tegelijkertijd te bewaken, ondersteunt poortmonitoring ontvangst, poortbewaking verzending en poortbewaking van ontvangende en verzendende modi, ondersteunt bewaking over verschillende VLAN's


>>> Poortbandbreedtecontrole:

Met poortbandbreedtecontrole kunt u de transmissiesnelheid van elke poort regelen, inclusief stroomopwaarts en

stroomafwaarts, en stop de gebruiker van een bepaalde poort van het gebruik van te veel bandbreedte. En de gebruiker van andere poorten heeft stabielere bandbreedte. Deze functie kan worden gebruikt in een net café of breedbandverbinding naar een slimme woonwijk.


>>> Trunk:

Trunk wordt meestal poortaggregatie genoemd, voornamelijk gebruikt voor hot-back-up, fouttolerant in uplinkpijplijn tussen switches. Elke poort kan worden ingesteld op 2 of 4 poorten, poort ingesteld op trunkgroep kan alleen in trunk-groep worden gebruikt, ongeacht of de poort in de trunk-groep wordt gebruikt of niet.


>>> STE-208-X3XM Algemene kenmerken:

> 8-poorts 100Base-FX Half / Full duplex-switchpoorten

> 2048 MAC-adrestabel (4-weg hashing)

> Twee wachtrijen voor QOS (1: 2 of 1: 4 of 1: 8 of 1:16)

> Port-based, 802.1p en IP TOS-prioriteit

> Architectuur opslaan en doorsturen en doorsturen en filteren uitvoeren bij niet-blokkerende volledige draadsnelheid

> Een verouderingsfunctie en 802.3x-stroomregeling voor full-duplex en een tegendrukfunctie voor half-duplex

> Pakketlengten tot 1522 bytes

> Congestion Flow Control (HOL)

> IEEE 802.1Q Op poorten gebaseerde VLAN en instelbare VLAN voor ondersteuning van maximaal 32 VLAN-groepen

> Uitgezonden stormfilter

> Port Mirroring

> Beheer op afstand door Telnet

> Webbeheer

> SNMP-beheer

> Configureer Half / full-duplex, auto-negotiation en datacommunicatie via de webinterface.


Netwerkprotocollen:

> IEEE802.3u 100Base-FX optisch Ethernet

> IEEE802.3ah 100Base-BX10

> IEEE802.3x stroomregeling

> IEEE802.1p-prioriteit

> IEEE802.1q VLAN

> TCP / IP, DHCP


Optische interface-opties

> Single single-mode glasvezel, dubbele golflengten, SC / PC-connector, werkafstand 20/40 km

> Dual single-mode vezels, enkele golflengte, SC / PC-connector, werkafstand 20/40/60/80 km

> Dubbele multi-mode vezels, enkele golflengte, SC / PC-connector, werkafstand 2 km


Specificatie:


Protocol

CSMA / CD

normen

IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.3X, IEEE 802.1P, IEEE 802.1Q

Transfissiepercentage:

10 / 100mbps

Aantal poorten

8 Poort 10 / 100Base-Fx

Fysieke connector

Tx: RJ45 FX: SC, ST, FC

Golflengte:

Multimode glasvezel: 850 nm, 1310 nm, Singlemode vezel: 1310 nm, 1550 nm

Overdrachtssnelheid

10 Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Schakelmodus

Opslaan en doorsturen

Flow control-modus

IEEE 802.3x full-duplex stroomregeling en tegendrukregelknopregeling

LED-indicator

LED-status van koppeling, activiteit, volledig / half duplex, snelheid en voeding bij diagnostische functie

Kabelondersteuning

10Base-T: 3, 4 of Cat 5 afgeschermde / niet afgeschermde gedraaide paren, 100 meter max.,

100Base-TX: Cat 5 shielded / unshielded twisted pair, 100 meter max.

100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm en 10μm op single-mode glasvezel en 50, 62,5 en 100μm op multi-mode glasvezel

Vezel kabels

Vezelkabel voor enkele modus / multimode

Stabiliteit:

0,2 mw / ℃

Energieverbruik

~ 5W

Stroomvoorziening

AC: 220V of DC: -48V, 50 ~ 60Hz


Temperatuurvochtigheid


Temperatuur

Vochtigheid

Operatie

-20 ℃ tot 70 ℃

10% tot 90%

opslagruimte

-40 ℃ tot 75 ℃

5% tot 95% RH

>>> OEM Algemene voorwaarden:

Minimale bestelhoeveelheid: 20 stuks

Levertijd: 29 dagen na ontvangst van de betaling

Betalingsvoorwaarden: 30-50% storting T / T vooraf, saldo vóór verzending worden betaald

Garantie: Twee jaar, vervangingen worden samen met de verzending van een nabestelling verzonden

Verzenden Algemene voorwaarden: FOB, CNF, CIF


Hot Tags: 8 poorten web smart optische schakelaars, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek