24 poorten Web Smart Optic Switches

24 poorten Web Smart Optic Switches

24-poorts 100Base-Fx + 2 Gigabit SFP-slots + 2 poort 10/100 / 1000Base-Tx-combo Beheerde glasvezelschakelaar, ondersteuning IEEE 802.1P QOS, IEEE 802.1Q VLAN, poortgebaseerd VLAN, webgebaseerd beheer, multi-VLAN's in één , Port Mirroing, poortbandbreedtecontrole, trunk, ondersteuning voor dubbele of enkele vezel, enkele modus of multimode, SC- of ST- of FC-connectoren, 2K MAC-adres, interne voeding, transmissieafstand van 2 km tot 120 km

Chat Now
Productdetails

STE-224-X3XM 24-poorts 100Base-Fx + 2 gigabit SFP / Tx combo-beheerde glasvezelschakelaar:

De STE-224-X3XM is een Managed 24-poorts optische vezelschakelaar die speciaal is ontworpen voor het distribueren van één glasvezellink naar meerdere sites.

Het wordt geleverd met 24 100Mbps optische glasvezelpoorten voor downlink, 2 Combo Gigabit SFP slots en 10/100 / 1000Base-Tx-poorten voor uplink.

De 100Base-Fx glasvezelpoorten ondersteunen single-mode en multimode glasvezel, de transmissie-afstanden variëren van multimode fiber 2Km tot Single-mode Fiber 120Km. De gigabit SFP-uplinkpoorten ondersteunen universele SFP-transceivers van Multimode-vezel en Single-modusvezel, de transmissie-afstanden variëren van multimode-vezel 550m tot Single-modus 120Km, waarmee u uw netwerk aanzienlijk kunt uitbreiden.

De STE-224-X3XM is een layer 2 managed fibre switch die IEEE802.1Q VLAN, IEE802.1P QOS, bandbreedtecontrole, SNMP, IEEE802.1d Spanning Tree, IEEE802.1W Rapid Spanning Tree, etc layer 2 beheerfuncties ondersteunt. Het biedt u een geweldige internetcapaciteit die voldoet of zelfs groter is dan de netwerkvereisten voor IPTV, VoIP en gegevensoverdracht. Het is een optische vezel-distributieapparatuur die op grote schaal wordt toegepast in Fiber to the Floor-, Fiber to the Building- en Fiber to the City-toepassingen.


Hardwarefuncties:

Biedt 24-poorts 100Base-Fx optische vezelpoorten, SC-, ST- en FC-connectoren optioneel

Ondersteuning voor uitrusting met dual core of single core 1 * 9 fiber transceivers

Ondersteuning van multimode glasvezel, de transmissie-afstand kan oplopen tot 2 of 5 km

Ondersteuning Singlemode glasvezel, de transmissie-afstand kan zijn van 20 km tot 120 km

Biedt 2 Gigabit SFP Fiber-poorten en 2 10/100 / 1000Base-Tx Ethernet-poorten

De Gigabit SFP Fiber-poorten en de Gigabit Ethernet-poorten zijn voor combo-gebruik

De Gigabit SFP Fibre-poorten ondersteunen universele Gigabit SFP-transceivers van single-modus of multimode-glasvezel

De transmissieafstand voor de Gigabit SFP-glasvezelinterface kan zijn van multimodus 550 m tot Singlemode 120 km

Ondersteuning voor opslaan en doorsturen van modus

Voldoet volledig aan IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z-normen

Ondersteuning van 8,8 Gbps Backplane-bandbreedte

Ondersteunt IEEE802.3x full-duplex en half duplex tegendrukregelaar

Ondersteuning van MAC-adres auto-sense, bieden 8K MAC-adres

Wordt geleverd met live LED-indicatoren voor de werkstatus, stand-bystatus, voeding enz

19 "rack monteerbare behuizing, 1U hoogte

Wordt geleverd met interne voeding

Impulsvoeding, ondersteunt AC 96V tot 260V universele voedingsspanning

Ondersteuning van standaardpluggen voor Azië, Europa, VS, VK en AU


Softwarefuncties:

Ondersteuning van op poorten gebaseerde VLAN, IEEE802.1Q VLAN met 1-4094 VLAN-ID's,

Ondersteuning Bandbreedte controle van 64Kbps minimum en 100Mbps maximum

Ondersteuning IEEE802.1P QOS, COS, TOS

Ondersteuning SNMP V1, V2c, ondersteuning op basis van WEB,

Ondersteuning voor IEEE802.1d Spanning Tree

Ondersteuning van IEEE802.1w Rapid Spanning Tree

Ondersteuning Port mirroring

Ondersteunt IGMP Snooping V1, V2 en 256 Multicast-groepen

Ondersteuning MIB, ondersteuning voor 4 RMON-groepen


Hoofdtoepassing:

Met Gigabit Fiber Uplink-poorten en 100Mbps Fiber-downlinkpoorten heeft de STE-224-X3X1 een zeer grote transmissiecapaciteit die

kan de meeste transmissievereisten voor spraak, video en gegevens via Ethernet voldoen of overschrijden. Het kan worden toegepast als optisch distributieapparaat dat in vloeren of serverruimtes van gebouwen wordt geplaatst. Het is een geweldige optie voor Fiber to the Floor, Fiber To The Building, Fiber To The City-oplossingen.


specificaties:

normen

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z-normen IEEE802.3x, IEEE 802.1d Spanning Tree-protocol, IEEE802.1P QOS, IEEE802.1Q VLAN, IEEE802.1V Op poorten gebaseerde VLAN, IEEE802.1x toegangscontrole, IEEE802.1w Rapid Spanning Tree, RFC1157 SNMP, RFC 1112/2236 IGMP, 1123/1493/1643 MIB

topologie

Stertopologie, Ringtopologie

Uplink-poorten

2 Gigabit SFP Fibrepoorten en 2 10/100 / 1000Base-Tx Ethernetpoorten combo

Downlinkpoorten

24 poorten van 100Base-Fx optische vezels

Mac adres

8K

Overdrachtssnelheid

10 Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps, 1000Mbps: 1488000pps

Schakelmodus

Opslaan en doorsturen

LED-indicatoren

Link, activiteit, Full / half-duplex, snelheid en voeding bij diagnostische functie

Ethernetkabel

10Base-Tx: UTP categorie 3, 4,5, tot 100m
100Base-Tx: UTP categorie 5, tot 100m
1000Base-Tx: UTP categorie 5, 6 kabel tot 100m

Vezelkabel

100Base-Fx en 1000Base-X:
8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm en 10 μm single mode glasvezelkabel
50, 62,5 en 100 μm multi-mode glasvezelkabel

Stroomvoorziening

AC 96-260V, interne voeding

Temperatuurvochtigheid

Temperatuur

Vochtigheid

Werken

0 ℃ - 55 ℃

10% - 90%

standby

-20 ℃ - 65 ℃

5% - 95% RH


Hot Tags: 24 poorten web smart optische schakelaars, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs

Een paar: 1 poort GPON ONT

Volgende: VoIP-telefoon WiFi

Verwante producten
Onderzoek