Web Smart Gigabit Switch 16-poorten

Web Smart Gigabit Switch 16-poorten

De STE-2216-GW is een gigabit managed switch die 16 10/100 / 1000Base-Tx gigabit ethernet-poorten, 2 gigabit sfp slots biedt. Met deze managed gigabit switch kunnen gebruikers hun netwerk uitbreiden tot 80 km.

Chat Now
Productdetails

STE-2216-GW 16-poorts Gigabit Websmart-switch Beschrijving:

De STE-2216-GW is een gigabit-switch van Websmart die 16 Port 10/100 / 1000Base-Tx biedt

Auto-Negotiation en Auto MDI / MDIX, samen met 2 gigabit SFP slots combo met 23 en 24 gigabit TX

poorten waarmee het gebruikers in staat stelt om het netwerk uit te breiden tot 80 km.

De 16-poorts gigabitswitch biedt functies voor webbeheer en slimme configuraties, zoals Port

Spiegeling, poortbandbreedteverdelingscontrole, op poort / tag gebaseerde Vlan, Trunk en statisch MAC-adres, QOS,

Havenveiligheid, poortstroomstatistiek, enz.

Met een backplane van maximaal 32 Gbps biedt de STE-2216-GW niet-blokkerende wire-speed forwarding.

De 16-poorts gigabit websmart-switch gebruikt de store-and-forward-schakelmethode en integreert de 8K

MAC-adrestabel om volledig te voldoen aan uiteenlopende toepassingen.

Met een 19-inch in rek monteerbaar ontwerp, kan de STE-2216-GW een ideale optie zijn voor internetcafes,

middelgrote / kleine ondernemingen en een intelligent gemeenschapsnetwerk.


>>> Kenmerken:

> Volledig compatibel met IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z

> 16 10/100 / 1000M RJ45-poorten met NWAY en Auto MDI / MDI-X

> 2 Combo Gigabit SFP-slots, Auto-Negotiation tussen cooper-poorten en optische slots

> Ondersteuning van IEE802.3x Flow Control voor full-duplexmodus en tegendrukregelknopregeling voor half-duplexmodus

> Backplane-bandbreedte tot 32 Gbps, ondersteuning Niet-blokkerende Full Wire-Speed doorvoer

> Architectuur opslaan en doorsturen, 8K MAC-adrestabel

> Ondersteuning op poort gebaseerde VLAN van maximaal 16 groepen, IEE802.1q, Taggebaseerde VLAN, VLAN ID van 1-4094

> Ondersteuning poort Trunking van maximaal 4 groepen, elke groep bevat maximaal 4 poorten

> Static MAC Address Table management ondersteund

> Poortbandbreedtecontrole, 64 kbps

> QoS (Quality of Service), 4 IEEE 802.1P prioriteitswachtrijen

> Ondersteunt de kabeldiagnose

> Ondersteunt datastatistieken

> Port Security Control, ondersteuning Port MAC-adres veroudering, leren, 128 MAC Adressen bingding per poort

> Broadcast Strom Intelligent Control, broadcast-type besturing, broadcast-instelling ondersteund

> Port Mirroring

> Ondersteuning voor IP-adresinstelling van Vaste IP of DHCP-client voor automatische distributie

> Web-beheerd, ondersteund door meerdere talen

> Support Firmware-upgrade op basis van HTTP

> Kabeldiagnose

> Ondersteuning Stroom Statisch, dynamisch display-pakket opslaan, filteren en overdragen van poort en switch

> Interne voeding, standaard 19-inch rack-monteerbare metalen behuizing, IU-hoogte


specificaties:


Standaard

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z,

IEEE802.3x, IEEE802.1q, IEEE802.1p

IP adres

> IP-adres voor inloggen: 192.168.0.1; Gebruikersnaam: admin; Wachtwoord: admin;

> Controleer of de schakelaar normaal werkt en druk vervolgens op de RESET-knop

totdat de status van de SYS-indicator op deze manier verandert: Altijd AAN - Knippert uit.

Op dit moment kunt u deze knop loslaten en zal de switch de fabrieksinstellingen herstellen

instellingen automatisch. Wanneer de SYS-indicator opnieuw groen oplicht, geeft dit u aan

zijn erin geslaagd om de standaardinstellingen te herstellen.

ports

16 10/100 / 1000M RJ45-poorten met NWAY en Auto MDI / MDI-X

2 Combo Gigabit SFP-slots

backplane

32Gbps

Mac adres

8K

Schakelmodus

Opslaan en doorsturen

Flow control-modus

IEEE 802.3x full-duplex stroomregeling en tegendrukregelknopregeling

LED-indicator

Poort 10/100 / 1000M: 1 LINK / ACT, 1 1000 M (snelheid), 1 100 M (snelheid)

SFP-slot: 1 LINK / ACT, 1 1000M (snelheid, gedeeld met RJ45-poort)

Vermogen: 1

SYS: 1

RESET: 1

Netwerk kabel

> 10Base-T: UTP categorie 3, 4,5 kabel tot 100m

> 100Base-TX: UTP-kabel van categorie 5 tot 100 m

> 1000Base-Tx: 1000Base-Tx: CAT 5 UTP wordt aanbevolen

> 1000Base-SX: 62.5um / 50um LC, MMF, Max 220/550 meter (721/1804 voet)

> 1000Base-LX: 62.5um / 50um LC, MMF, Max 550 meter (1804 voet)

> 1000Base-LX: 9 um / 10um LC, SMF, Max 3Km-8Km (1,86 mijlen - 49,7 mijl)

Dimensie

440 mm X 140 mm X 44 mm

19-inch rekmonteerbaar, 1HE hoogte

Stroomvoorziening

Interne kracht: AC 160-260V 50 / 60Hz

Breed bereik spanningsingang

Verbruik: 30 Watt Max

Temperatuurvochtigheid

Temperatuur

Vochtigheid

Operatie

0 ℃ tot 40 ℃

10% tot 90%

opslagruimte

-40 ℃ tot 70 ℃

5% tot 90% RH


Hot Tags: web smart gigabit switch 16 poorten, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek