8 + 8 poorten Vezelschakelaar

8 + 8 poorten Vezelschakelaar

De STE-388-X3X1 is een optische vezerschakelaar die 8 10 / 100Base-Fx-glasvezelpoorten biedt, plus 8 10 / 100Base-Tx ethernet poorten. Zijn transmissieafstand kan van 2Km tot 120km zijn.

Praat nu
Productdetails

STE-388-X3X1 Vezel Optische Schakelaar Beschrijving:

STE-388-X3X1 is een schakelaar voor optische vezels die 8 * 100Base-Fx optische poorten en 8 * 10 / 100Base-Tx Ethernet-poorten biedt. Het ondersteunt

100mbps singlemode of multimode fiber-ingang en 10 / 100mbps Ethernet-uitgang. Alle poorten van STE-388-X3X1 kunnen worden gebruikt als stroomopwaartse of stroomafwaartse poort, u kunt Fiber-poorten of Ethernet-poorten gebruiken voor uplink of downlink. Het wordt meestal toegepast in Fibre to The Office-oplossingen waar meerdere Fiber / Ethernet-distributiepoorten vereist zijn.

Algemene kenmerken:

Biedt 8 * 100Base-Fx Fibre invoer / uitvoerpoorten, SC-, ST- en FC-connectoren optioneel;

Ondersteunt 100mbps multimode glasvezel, de transmissie-afstand kan van 2Km tot 5Km maximaal zijn;

Ondersteuning Singlemode-vezel, de transmissie-afstand kan van 20K tot 120Km maximaal zijn

Ondersteunt dual core of single core 1 * 9 fiber transceivers

Ondersteunt 8 * 10 / 100mbps auto-negotiation Ethernet invoer / uitvoerpoorten

Voldoet aan IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x-normen

Sla schakelmodus op en doorstuur deze

Ondersteuning IEE802.3X full-duplex, half-duplex tegendruk volledige controle

Ondersteunt MAC zelflerend, 2K MAC-adres

Dynamische LED-indicatoren

Mini Destop Metal koffer, Plug and play bediening.

Interne voeding: ondersteuning voor standaard stekkers van Azië, VS, Europa en het VK


Belangrijkste toepassingen:

Met de 100 Mbps Fiber Input-poort heeft de STE-388-X3X1 een zeer grote transmissiecapaciteit die kan voldoen aan de bandbreedte

vereisten voor voice over IP, video over IP en datatransmissies. Het kan worden toegepast als een distributieapparaat dat is geïnstalleerd in verdiepingen van

gebouwen of in de distributiekast in kantoren. Het is een goede optie voor het volgende


toepassingen:

Fiber To The Floor

Fiber To The Office


specificaties:


normen

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

topologie

Ster

Aantal poorten

8 poort 10 / 100Base-Tx; 8 poorten 100Base-Fx

Mac adres

2K

Overdrachtssnelheid

10 Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Schakelmodus

Opslaan en doorsturen

Flow control-modus

IEE802.3X full-duplex stroomregeling en tegendrukregelknopregeling

LED-indicatoren

LED-status van koppeling, activiteit, volledig / half duplex, snelheid en voeding bij diagnostische functie

Netwerk kabel

10Base-T: UTP categorie 3, 4,5 kabel tot 100m
100Base-Tx: UTP categorie 5, tot 100m

100Base-Fx:
8,3μm, 8,7μm, 9μm en 10μmsingle mode glasvezelkabel,
50,62,5 en 100 μm multi-mode glasvezelkabel

Stroomvoorziening

AC 110-240V, DC5V, 3A interne voeding

Temperatuurvochtigheid

Temperatuur

Vochtigheid

Operatie

-20 ℃ tot 70 ℃

10% tot 90%

opslagruimte

-40 ℃ tot 75 ℃

5% tot 95% RH




Hot Tags: 8 + 8 poorten fiber switch, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek