5 poorten Optic Fiber Switch

5 poorten Optic Fiber Switch

De STE-205-X3X1 is een optische vezerschakelaar die 5 10 / 100Base-Fx optische vezelpoorten biedt. Het ondersteunt SC, ST, FC-aansluitingen. De transmissieafstand kan van 2 KM tot 120 km zijn.

Chat Now
Productdetails

STE-205-X3X1 5-poorts 10 / 100Base-Fx optische vezeldetector Omschrijving:

De STE-205-X3X1 is een niet-beheerde 10 / 100Base-FX snelle ethernet-switch die 5 10 / 100mbps glasvezelpoorten biedt. De STE-205-X3X1 neemt 1X9-vezelmodules aan die Multimode- of Single-mode dubbele vezel, bidirectionele enkele vezel ondersteunen. De transmissieafstand kan zijn van 2Km MM-vezel tot 120Km SM-vezel. Op basis van een aangepast verzoek kan de 5-poorts glasvezelschakelaar worden gebruikt met SC- of ST-connectoren. Op verzoek kan de 8-poorts glasvezelschakelaar vooraf worden geconfigureerd om een vaste op een poort gebaseerde VLAN mogelijk te maken.

Kenmerken:

> 5-poorts 10 / 100Mbps 1X9-vezelmodule, SC- of ST-connectoren optioneel

> Voldoet aan IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE 802.1x-normen

> Schakelmodus opslaan en doorsturen

> Ondersteuning van IEE802.3X full-duplex, half-duplex tegendrukregelaar.

> Ondersteunt MAC zelflerend, 2K MAC-adres

> Dynamische LED-indicatoren

> Ondersteunt fabrieks vooraf geconfigureerde poortgebaseerde VLAN

> 19 inch in rack monteerbaar ontwerp, plug & play-bediening.


specificaties:



Standaard

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

topologie

Ster

Aantal poorten

5 poort 100Base-Fx

Uplink-poorten

Geen

Mac adres

2K

Overdrachtssnelheid

10 Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Schakelmodus

Opslaan en doorsturen

Flow control-modus

IEEE 802.3x full-duplex stroomregeling en tegendrukregelknopregeling

LED-indicator

LED-status van koppeling, activiteit, volledig / half duplex, snelheid en voeding bij diagnostische functie

Netwerk kabel

> 10Base-T: UTP categorie 3, 4,5 kabel tot 100m

> 100Base-TX: UTP-kabel van categorie 5 tot 100 m

> 100Base-Fx: 8,3μm, 8,7μm, 9μm en 10μm op single-modus glasvezel en 50, 62,5 en

100 μm op multi-mode glasvezel

Stroomvoorziening

Interne kracht

Temperatuurvochtigheid

Temperatuur

Vochtigheid

Operatie

-20 ℃ tot 70 ℃

10% tot 90%

opslagruimte

-40 ℃ tot 75 ℃

5% tot 95% RH



Hot Tags: 5 poorten optische vezel switch, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek