16 poorten Optic Fiber Switch

16 poorten Optic Fiber Switch

De STE-216-X3X1 is een optische vezerschakelaar die 16 10 / 100Base-Fx optische vezelpoorten biedt. Het ondersteunt SC-, ST- en FC-aansluitingen. De transmissieafstand kan van 2 km tot 120 km zijn.

Praat nu
Productdetails

STE-216-X3X1 16-poorts 100Base-Fx onbeheerde glasvezelschakelaar:

De STE-216-X3X1 is een Unmanaged 16-poorts optische vezelschakelaar die speciaal is ontworpen voor het distribueren van één glasvezellink naar meerdere locaties. Het wordt geleverd met 16 100Mbps optische glasvezelpoorten, elke poort kan de uplinkpoort en downlinkpoort zijn.

De 100Base-Fx glasvezelpoorten ondersteunen single-mode en multimode glasvezel, de transmissie-afstanden variëren van multimode fiber 2Km tot Single-mode Fiber 120Km. De gigabit SFP-uplinkpoorten ondersteunen universele SFP-transceivers van Multimode-vezel en Single-modusvezel, de transmissie-afstanden variëren van multimode-vezel 550m tot Single-modus 120Km, waarmee u uw netwerk aanzienlijk kunt uitbreiden.

Het biedt u grote internetcapaciteit om te voldoen aan de netwerkvereisten voor IPTV, VoIP en gegevensoverdracht. Het is een optische vezel distributieapparatuur die op grote schaal wordt toegepast in Fiber to the Floor, Fiber to the Building-toepassingen.


Hardwarefuncties:

Biedt 16-poorts 100Base-Fx optische vezelpoorten, SC-, ST- en FC-connectoren optioneel

Ondersteuning voor uitrusting met dual core of single core 1 * 9 fiber transceivers

Ondersteuning van multimode glasvezel, de transmissie-afstand kan oplopen tot 2 of 5 km

Ondersteuning van Singlemode-glasvezel, de transmissieafstand kan van 20K tot 120Km zijn

Ondersteuning voor opslaan en doorsturen van modus

Voldoet volledig aan IEEE802.3, IEEE802.3u-normen

Ondersteuning 3,6 Gbps Backplane bandbreedte

Ondersteunt IEEE802.3x full-duplex en half duplex tegendrukregelaar

Ondersteuning van MAC-adres auto-sense, bieden 8K MAC-adres

Wordt geleverd met live LED-indicatoren voor de werkstatus, stand-bystatus, voeding, enz

19 "rack monteerbare behuizing, 1U hoogte

Wordt geleverd met interne voeding

Impulsvoeding, ondersteunt AC 96V tot 260V universele voedingsspanning

Ondersteuning van standaardpluggen voor Azië, Europa, VS, VK en AU


Hoofdtoepassing:

Met alle optische vezelpoorten voor uplink en downlink heeft de STE-216-X3X1 een grote transmissiecapaciteit die de meeste transmissievereisten voor spraak, video en gegevens via Ethernet kan dekken of zelfs kan overschrijden. Het kan worden toegepast als optisch distributieapparaat dat in vloeren of serverruimtes van gebouwen wordt geplaatst. Het is een geweldige optie voor Fiber To The Floor, Fiber To The Building-oplossingen.


specificaties:


normen

IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x-normen

topologie

Star-topologie

Uplink-poorten

100Base-Fx

Downlinkpoorten

16 poorten van 100Base-Fx optische vezels

Mac adres

8K

Overdrachtssnelheid

10 Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Schakelmodus

Opslaan en doorsturen

LED-indicatoren

Link, activiteit, Full / half-duplex, snelheid en voeding bij diagnostische functie

Ethernetkabel

10Base-Tx: UTP categorie 3, 4,5, tot 100m
100Base-Tx: UTP categorie 5, tot 100m

Vezelkabel

100Base-Fx:
8,3 μm, 8,7 μm, 9 μm en 10 μm single mode glasvezelkabel
50, 62,5 en 100 μm multi-mode glasvezelkabel

Stroomvoorziening

AC 96-260V, interne voeding

Temperatuurvochtigheid

Temperatuur

Vochtigheid

Werken

-20 ℃ - 70 ℃

10% - 90%

standby

-40 ℃ - 75 ℃

5% - 95% RH




Hot Tags: 16 poorten optische vezel switch, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek