1 + 7 Optic Fiber Switch

1 + 7 Optic Fiber Switch

De STE-317-X3X1 is een optische vezerschakelaar die 1 10 / 100Base-Fx-vezelaansluiting biedt, plus 7 10 / 100Base-Tx ethernet poorten. De transmissieafstand kan van 2 km tot 120 km zijn.

Praat nu
Productdetails

STE-317-X3X1 Vezel Optische Schakelaar Beschrijving:

DeSTE-317-X3X1 is een optische vezelschakelaar die 1 100Base-Fx Optic-poort en 7 10 / 100Base-Tx Ethernet-poorten biedt. Het ondersteunt

100mbps singlemode of multimode fiber-ingang en 10 / 100mbps Ethernet-uitgang. Met de hoge capaciteit van vezelinvoer, de

STE-317-X3X1 is een goede keuze voor glasvezel voor thuistoepassingen.


Algemene kenmerken:

Aanbiedingen1 100Base-Fx Fiber-invoerpoort, SC-, ST- en FC-connectoren optioneel;

Wordt geleverd met dual core of single core 155Mbps 1 * 9 Fiber Transceivers

Ondersteunt 100mbps multimode glasvezel, de transmissie-afstand kan van 20K tot maximaal 5Km zijn;

Ondersteuning Singlemode-vezel, de transmissie-afstand kan van 20K tot 120Km maximaal zijn

Biedt 7 10 / 100mbps auto-negotiation Ethernet-uitgangspoorten

Elke Ethernet RJ45-poort wordt geleverd met dynamische LED-indicatoren, waarmee u eenvoudig de werkstatus kunt controleren.

Voldoet aan IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.1x-normen

Sla schakelmodus op en doorstuur deze

Ondersteuning van IEE802.3X full-duplex, half-duplex tegendrukregelaar.

Ondersteunt MAC zelf-verdienend, 2K MAC-adres

Ondersteunt de fabrieks vooraf geconfigureerde op poorten gebaseerde VLAN

Mini Destop Metal koffer, Plug and play bediening.

Stroomvoorziening:

Externe Impulsvoeding met uitstekende kwaliteit,

Werkt in 96V-260V AC bereik, werkt perfect in de meeste wereldlanden.

Ingeschakeld hoog vermogensvolume dat zorgt voor voldoende uitgangsvermogen van de schakelaar

Ondersteuning van standaard stekkers uit Azië, de VS, Europa en het VK


Belangrijkste toepassingen:

Met de 100 Mbps Fiber Input-poort heeft de STE-317-X3X1 een zeer grote transmissiecapaciteit die kan voldoen aan de bandbreedtevereisten voor voice over IP, video over IP en grote datadownloadtransmissies. Het kan worden toegepast als een CPE-apparaat in het huis van de abonnees en verbinding maken met een IP-telefoon, IP-camera, pc en andere netwerkapparaten. Het is een goede optie voor het volgende


toepassingen:

Fiber To The Home

Fiber To The Office

Fiber To The Floor


specificaties:


Standaard

IEEE802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

topologie

Ster

Aantal poorten

7 poort 10 / 100Base-Tx; 1 poort 100Base-Fx

Mac adres

2K

Overdrachtssnelheid

10 Mbps: 14880pps, 100Mbps: 148800pps

Backplane schakelen

Tot 1,6 Gbps

Flow control-modus

IEEE 802.3x full-duplex stroomregeling en tegendrukregelknopregeling

LED-indicator

LED-status van Link, activiteit, Full / Half Duplex, snelheid en voeding bij diagnostische functie

Netwerk kabel

10Base-T: UTP categorie 3, 4,5 kabel tot 100m

100Base-TX: UTP-kabel van categorie 5 tot 100m

100Base-Fx:
8,3μm, 8,7μm, 9μm en 10μmsingle mode glasvezelkabel,
50, 62,5 en 100 μm multi-mode glasvezelkabel

Stroomvoorziening

AC 110V-240V, DC5V, 2A externe voeding,

Temperatuurvochtigheid

Temperatuur

Vochtigheid

Operatie

-20D tot 70D

10% tot 90%

opslagruimte

-40D tot 75D

5% tot 95% RH




Hot Tags: 1 + 7 optische vezelschakelaar, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek