Laag 3 Optiekschakelaar 8 Poorten

Laag 3 Optiekschakelaar 8 Poorten

De STCS3800 is een Layer 3 Full Gigabit Fiber Ethernet-switch die 8 GBIC-slots biedt. Het is een switch met draadsnelheid 3 die wordt geleverd met Layer 2-7 switching en krachtige QOS-functies.

Chat Now
Productdetails

STCS3800 8-poorts GBIC Gigabit Layer 3 routeringsschakelaar Beschrijving:

De STCS3800 is een pure gigabit layer 3 switch die 8 GBIC-poorten biedt. Beide Gigabit TX GBIC-modules

en Gigabit GBIC FX-modules kunnen in het hoofdframe worden geïnstalleerd.

De STCS3800 Intelligent Ethernet Switch is een lijn van multiplayer-switches van professionele kwaliteit. Het wordt geïmplementeerd op de aggregatielaag en biedt veilige, geconvergeerde services voor middelgrote enterprise- en campusnetwerken.

De STCS3800 ondersteunt intelligente Layer 2-7 stroomclassificatie en biedt superieure multiplayer QoS-functies die congestie voorkomen en ervoor zorgen dat netwerkverkeer op de juiste manier wordt geclassificeerd en geprioriteerd.

De STCS3800 is volledig geïntegreerd in ChiMa's Gigabit-familie van switches en biedt perfecte prestaties.


>>> Hoge schakelcapaciteit en draadsnelheidslaag 2-4 Schakelen

1. 16 Gbps schakelcapaciteit;

2. 11.9Mpps doorsturen;

3. Hardwarematige Layer 2-7 switching.

>>> Intelligente QoS

1. 32 M gedeelde pakketbuffer en geavanceerd HOL-blokkeerpreventiemechanisme;

2. Meerlaagsstroomclassificatiebeleid dat door gebruikers kan worden gedefinieerd;

3. Onafhankelijke pakketfilters op elke poort voor intelligente differentiatie van applicatiestromen;

4. Ondersteuning voor IEEE 802.1p en DiffServ Code Point.

5. Ondersteuning voor een breed scala aan ACL-filterbeleid.


specificaties:


Beschrijving

STCS3800

Systeem

ports

8 GigaBit Interface Converter (GBIC) -poorten

Capaciteit

Schakelcapaciteit

16 G

Pakket doorstuursnelheid

11,9 Mpps

MAC-tabel

8K

VLAN-tabel

64

Packet Buffer

Alle poorten delen een 64 MB schakelbuffer

ARL-limiet op basis van poort

Port learning is verboden wanneer de limiet wordt overschreden

Ja

ARP

4K

VLAN

Poortgebaseerd VLAN

64

IEEE 802.1q VLAN

64

SuperVLAN & Sub-VLAN

Ja

ACL

Tot 1K regels

Energieverbruik

<>

Hardware

Stroomvoorziening

100-240VAC, 47-63Hz

Afmetingen (W * D * H)

440 mm X 280 mm X 44,5 mm

Temperatuur

Bedrijfstemperatuur: 0-50 ℃

Opslagtemperatuur: - 40 ~ 70 ℃

Vochtigheid

10% -90% niet-condenserend


>>> Bestelinformatie:


Model

Beschrijving

macht

STCS3800

8 GBIC-slots

AC 220V

SP-GSX-GBIC

1000Base-SX, optische module, GE-multimode-850nm, 550 meter, LC GBIC-module

SP-GLX-A

1000Base-LX, optische module, GE-multimode-1310nm, 10km, LC, GBIC-module

SP-GTX-GBIC

10/100 / 1000Base-TX GBIC-module


Hot Tags: laag 3 optische switch 8 poorten, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek