Layer 3 Gigabit optische switch 24 poorten

Layer 3 Gigabit optische switch 24 poorten

De STCS5024ST is een layer 3 gigabit fiber-switch die 24 Gigabit SFP-slots biedt, plus 4 gigabit ethernetpoorten. Het is een intelligente meerlaagse beveiligingsschakelaar die speciaal is ontworpen voor gigabit-netwerktoepassingen met hoge beveiliging.

Chat Now
Productdetails

STCS5024ST 24-poort Gigabit SFP + 4-poorts 10/100 / 1000Base-T-laag 3 Gigabit-switch Beschrijving:

De STCS5024-beveiligingsintelligente meerlaagsschakelaar is een switch van de nieuwe generatie voor netwerkbeveiliging. Hij biedt multi-service en hoge prestaties. Met grote capaciteit en hoogwaardige schakelingen beschikt hij ook over geavanceerde beveiliging. Het is de premiumoptie voor toegangsbeheer van de convergentielaag van kleine of middelgrote MAN of de toegangsschakelaar voor zakelijke gebruikers.


Geavanceerde beveiliging:

Tegenwoordig wordt het netwerk geconfronteerd met allerlei soorten beveiligingsbedreigingen, geheime lekkage en aanvallen. De STCS5024ST-beveiligings-intelligente meerlaagsschakelaar is uitgerust met geavanceerde beveiligingsfuncties om een veilige werking van het netwerk te waarborgen. Ondersteunt uitgebreid ACL-toegangscontrolebeleid, inclusief: op gebruikers gebaseerd MAC-adres ACL, IP-protocol (TCP / UDP) gebaseerde ACL, TCP-poortnummer-gebaseerde ACL, UDP-poortnummer en tijdgebaseerde ACL; Kan legal-serviceterminals identificeren met bounded VLAN-IP-MAC; ondersteunt gebruikerstoegangscontroleprotocol 802.1x, biedt een efficiëntere gebruikerspoortbesturing dan de traditionele methode; De poort-MAC-adresbeperkingsfunctie kan het hostnummer besturen dat toegang heeft tot de gespecificeerde poort;

Ondersteunt PVLAN, biedt strikte poortsegregatie binnen 802.1Q VLAN, zorgt voor een hoge beveiliging ten opzichte van de service

operatie; Gepatenteerde CPU-beveiligingstechniek controleert en filtert de gegevens die naar de CPU worden verzonden om kwaadwillende aanvallen te voorkomen; Verschillende authenticaties voor protocollen zoals RIP, OSPF, etc. (gewone tekstverificatie,

MD5-authenticatie) om de controleerbaarheid van de route en netwerktopologie te garanderen, wat een hogere beveiliging biedt;


Flexibele QOS

De STCS5024ST-switch met meerdere lagen ondersteunt intelligente QoS om te voldoen aan de hoge kwaliteitseisen van

spraak-, video- en andere real-time multimediadiensten:

Prioriteit op basis van IEEE802.1P getagde informatie en vijfvoudige stroomclassificatieservice;

Ondersteunt op flow-gebaseerde multilayer CoS en ToS om te voldoen aan de vraag van real-time multimediadiensten zoals videoconferenties; Zelfgedefinieerde meerlaagse stroomclassificatieregels, met 1024 stroomregels ondersteund in één apparaat; 8 prioritaire wachtrijen ondersteund per poort, met congestiepreventie en flow-shaping;


Uitgebreide routing protocol ondersteuning

De STCS5024ST-switch met meerlagenbeveiliging ondersteunt een uitgebreide set routeringstechnologie die bijna alle huidige bestaande routeringstechnologieën omvat.

Ondersteunt unicast-routeringsprotocollen: RIP V1, RIP V2, OSPF, BGP, statische routering;

Ondersteunt multicast-routeringsprotocollen: IGMP, PIM-SM;

Ondersteunt redundantie-back-upprotocol: VRRP.

Handig onderhoud en controle

Ondersteunt NM-methoden zoals SNMP, CLI, RMON, TELNET, WEB; Ondersteunt BOOTP, TFTP en FTP voor snelle software-upgrading.


specificaties:


Modelnr

STCS5024ST

> Systeem

Poortnummer

24-poort Gigabit SFP; 4 poort 10/100 / 1000Base-T combo

Schakelcapaciteit

48G

Packet Forward Capability

> 35.7Mpps

Energieverbruik

<>

> Basisprestaties

MAC-adrestabel

32K

Tabelvermeldingen routeren

8K

Buffer capaciteit

Gedeelde 32M

Doorstuurmodus

Opslaan en doorsturen

> Netwerk- en stroomregeling

PVLAN

Ja

VLAN

802.1Q 4k

QoS

8 prioriteitswachtrijen per poort; flow shaping en rijke planningsmethoden

Queue Dispatching Methods

WRR, SP, WRR + SP

Havenconvergentie

FE, GE-poortconvergentie; maximaal 32 groepen met 8 poorten per groep

Routeerprotocollen

unicast

Statische routering, RIP V1 / V2, OSPF V2,

multicast

IGMP, PIM-SM,

Beleidsroutering

Ja

Aantal routinginterfaces

512

Beveiligingsfunctie

802.1X

Ja

web portaal

Ja

ACL

1K

MAC-adresbeperking

Ja

Uitzenden Strom-onderdrukking

Ja

CPU-bescherming

Ja

Beperking poortsnelheid

8K korreligheid

Beheerfuncties

SNMP

SNMP V1 / V2c / V3

RMON

1,2,3,9

HTTP

Ja

CLI

Ja

Dimensie (L * W * H)

443mm x 360mm x 44.5mm

443mm x 280mm x 66.7mm

Werkomgeving

0 ~ 40 ℃ 10 ~ 90% niet-condenserend

Gewicht

<>


Order informatie:



Model

Beschrijving

macht

STCS5024ST

24-poorten Gigabit SFP-interfaces, 4-poort Gigabit TX-combo

AC 220V

SP-GTX (SFP)

GE-TX SFP-module-GE-100 meter -RJ45-3.3V


SP-GSX (SFP)

SFP optische module-GE-multimode-850nm-550meter-LC optische connector-3.3v

SP-GLX (SFP)

SFP optische module-GE-enkele modus-1310nm-10 kilometer-LC optische connector-3.3v




Hot Tags: layer 3 gigabit optische switch 24 poorten, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, kopen, goedkoop, bulk, prijslijst, lage prijs
Verwante producten
Onderzoek